м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50

Понеділок - П'ятниця
10:00 - 18:00

Прокласти маршрут
toggle menu

Інтелектуальне право

Право інтелектуальної власності — це право особи на результат інтелектуальної, творчої діяльності або на інший об’єкт права інтелектуальної власності. Право інтелектуальної власності становлять особисті май2нові та немайнові права інтелектуальної власності. Право інтелектуальної власності є непорушним. Ніхто не може бути позбавлений права інтелектуальної власності чи обмежений у його здійсненні.

Юристи ЮК «Кірда та партнери» по інтелектуальній власності  надають висококваліфіковані юридичні послуги та консультації в галузі авторського права і суміжних прав, захисту авторських прав, знаків для товарів і послуг, промислових зразків. Наші юристи надають правову допомогу при підготовці та укладенні авторських договорів, ліцензійних договорів, договорів на передачу майнових прав.

У більшості випадків новий бізнес безпосередньо пов’язаний з новим продуктом або брендом, під яким випускаються товари або надаються послуги. Якщо продукт унікальний і є Вашою розробкою, то перше, що ми рекомендуємо зробити – запатентувати його.

Отримання патенту дозволяє законно встановити автора і правовласника винаходу, корисної моделі чи промислового зразка (дизайну), дату його пріоритету, а також гарантує, що ніхто не зможе відтворювати і реалізовувати запатентовані продукти без згоди правовласника.

Товарний знак – це обличчя фірми, бренд, під яким випускається і реалізується продукція, надаються послуги.

Наші юристи давно і успішно реєструють товарні знаки і патенти не тільки в Україні, але і за кордоном, здійснюють міжнародну реєстрацію по різних системах, проводять патентний пошук, патентні дослідження, оскаржують видачу патентів, представляють інтереси клієнтів у державних органах України і за кордоном зі спірних питань.

Андрій
Булат
Керуючий партнер ЮФ «Kirda&Partners».
Освіта:
магістр права, юридичний факультет ЛНУ ім. І. Франка
Спеціалізація:
Корпоративне, інтелектуальне право, інвестиційне, супроводження відкриття бізнесу. Медіація. Судове представництво.
79%
Виграні справи
21%
Відхилені справи
55%
Зустрічні пропозиції
+38 099 208 44 01
Безопасность людей должна быть высшим законом.
Контакти
м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50
office@kirdapartners.com.ua
how to get married in ukraine