м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50

Понеділок - П'ятниця
10:00 - 18:00

Прокласти маршрут
toggle menu

Зареєструвати торгову марку

В список услуг по разрешению таможенных споров входят:

Более детальную информацию вы можете узнать во время консультации – личной, по телефону, посредством переписки по электронной почте, Skype, Viber.

Як зареєструвати торгову марку?

Торгові марки реєструються шляхом подачі відповідної Заявки в Укрпатент, яка повинна містити наступні документи:

 • заяву про державну реєстрацію позначення з зазначенням заявника, його місця проживання або місця перебування (форма заяви, а так само правила його заповнення затверджені відповідними законодавчими актами);
 • заявляється позначення розміром 8 на 8 сантиметрів;
 • перелік товарів, щодо яких запитується державна реєстрація ТМ і які згруповані за класами Міжнародної класифікації товарів і послуг (МКТП) для реєстрації знаків;
 • опис позначення, що заявляється;
 • документ, що підтверджує сплату патентного мита;

Рекомендується, ще до подачі заявки перевірити можливість реєстрації позначення, а так само перевірити, чи не зареєстрована вже таке позначення в якості торгової марки іншим правовласником.

Далі, Заявка проходить кілька стадій перевірки на можливість реєстрації позначення як торговельної марки; після чого Укрпатент виносить рішення про його реєстрацію та видає Свідоцтво на товарний знак.

Зареєструвати торгову марку в Україні можливо за дотримання відповідних вимог.

Вимогами для такої реєстрації є те, що товарний знак може бути зображений в різних колірних поєднаннях, складатися з слів, букв, цифр, емблем, малюнків і підписів. Також треба пам’ятати, що товарний знак, який вказує на вид товару, місце виробництва товару, якість товару – зареєструвати неможливо.

Окрім цього, в якості Торгового знаку НЕ можуть бути зареєстровані наступні позначення:

 1. Позначення, які вже зареєстровані іншими особами;
 2. Позначення, які не володіють розпізнавальною здатністю;
 3. Державні символи, герби, прапори, клейма і т.п .;
 4. Позначення, що суперечать суспільним інтересам, принципам гуманності і моралі.

Повний перелік підстав для відмови в реєстрації торгових марок встановлений положеннями Цивільного кодексу України.

Хто і де може зареєструвати товарний знак?

Зареєструвати товарний знак в Україні може тільки юридична особа або фізична особа-підприємець. Подати заявку може особисто підприємець або представник фірми, а може довірена особа або патентний повірений.

Патентний повірений – це фахівець, атестований в державному патентному відомстві, має право на ведення справ по патентуванню та реєстрації товарних знаків в Україні. Повірений має державне свідоцтво, яке підтверджує право вести  відповідну діяльність.

Реєстрація торгових марок в Україні проводиться шляхом подачі заявки у службу з інтелектуальної власності (Укрпатент). Окрім цього на даний час є достатньо сервісів, на яких відбувається реєстрація торгових марок онлайн.

Якщо торгова марка зареєстрована в Україні, то право на неї буде поширюватися тільки на території України. Якщо Ви плануєте розвивати бізнес в інших країнах, то необхідна міжнародна реєстрація.

Навіщо реєструвати товарний знак (бренд)?

Необхідність реєстрації Торгової марки криється в самому її визначенні, – як засобу індивідуалізації товарів (робіт, послуг), вироблених юридичними особами та фізичними особами підприємцями. Якщо Ви хочете, що б кінцевий споживач розрізняв саме Ваш продукт серед безлічі інших товарів, і при цьому бажаєте що б ніхто інший під Вашим брендом не реалізовував аналогічні товари (роботи, послуги), – необхідність реєстрації товарного знаку очевидна!

На даний момент в українському законодавстві не передбачено кращої заходи охорони бренду, ніж реєстрація позначення в якості торгової марки.

Наша компанія проведе швидко і грамотно послугу, гарантуючи оперативність, професіоналізм і індивідуальний підхід. Багаторічний досвід роботи в даній сфері і персональний підхід до кожного клієнта забезпечує надійність і ефективність проведення реєстрації товарного знаку в Укрпатенті нашими фахівцями.

Ми гарантуємо:

 • індивідуальний підхід
 • що, реєстрація торгової марки ціна одна із найнижчих в регіоні;
 • широкий спектр послуг;
 • оперативність виконання всіх видів робіт.
Лучший способ вернуть плохой закон - это строгое соблюдение его.

Замовити послугу
Введите ваше имя и телефон.
Мы в ближайшее время свяжемся с вами.
* Ваші данні не будуть передані 3-м особам
Контакти
м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50
office@kirdapartners.com.ua