м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50

Понеділок - П'ятниця
10:00 - 18:00

Прокласти маршрут
toggle menu

Франчайзинг

Франчайзинг являє собою форму взаємовигідного ведення бізнесу, при якій одна компанія (франчайзер) з відомим на ринку ім’ям представляє за плату іншій компанії (Франчайзі) перевірену на практиці бізнес-модель, підтримку, навчання, постачання, розвиток, маркетинг, рекламу і т.д. Тобто об’єктом договору франчайзингу є франшиза – сукупність благ, які набуває Франчайзі: модель-схему ведення бізнесу, бренд, технології, навчання від Франчайзера, інструменти маркетингової політики і багато іншого.

При цій формі відносин Франчайзі надає необхідну підтримку бізнесу з метою збільшення продажів і забезпечує своїм партнерам ліцензію на самостійне ведення господарської діяльності, але під торговою маркою підприємства-організатора.

В результаті використання франшизи:

  • Франчайзі має юридично оформлену можливість використовувати економічні методи ведення бізнесу Франчайзера;
  • Франчайзер закладає міцний фундамент для роботи своєї компанії;
  • споживачі без перебоїв отримують товари та послуги високої якості.

Договір франчайзингу – це основа, на якій будуються взаємини сторін. Він оформляється комплексом різних договорів, основне місце серед яких законодавством відведено договором комерційної концесії, що підлягає обов’язковій реєстрації в державному органі з інтелектуальної власності, а також передачу виключних прав на товарний знак (знак обслуговування).

Крім торгової марки, технології, реклами Франчайзер відповідно до договору може надавати фінансові ресурси (як кредит), обладнання (в основному на умовах лізингу) та надавати інші послуги (підготовка персоналу, підвищення його кваліфікації, консультування і т.д.).

Саме тому від сторін вимагається, перш за все, узгодження окремих умов домовленостей, які можуть варіюватися в залежності від регіону розташування покупця франшизи. Етап здійснення переговорів і обговорення деталей укладення договору вимагає участі професіоналів юридичного профілю, так само як і наступні етапи оформлення документації.

Завдяки кваліфікованої консультації Ви зможете зробити правильний вибір партнера при придбанні / продажі франшизи і знизите ризик виникнення суперечок з Вашим партнером в майбутньому.

 

Ми зможемо допомогти Вам у наступному:

  • надамо юридичні консультації з питань франчайзингу, процедурі оформлення
  • здійснимо аналіз наявної документації: перевіримо на правильність оформлення передані виняткові права і оцінимо обсяг франшизою пакету
  • проведемо переговори з власником / набувачем прав і узгодимо індивідуальні умови договору франчайзингу
  • запропонуємо договірну конструкцію франшизи з урахуванням інтересів клієнта і вимог законодавства
  • підготуємо договір франчайзингу (комерційної концесії) і іншу документацію відповідно до узгоджених сторонами умовами
  • надамо професійну допомогу в спірних ситуаціях, проведемо претензійно-позовну роботу

 

 

 

 

 

В список услуг по разрешению таможенных споров входят:

Более детальную информацию вы можете узнать во время консультации – личной, по телефону, посредством переписки по электронной почте, Skype, Viber.

 

 

 

Лучший способ вернуть плохой закон - это строгое соблюдение его.

Замовити послугу
Введите ваше имя и телефон.
Мы в ближайшее время свяжемся с вами.
* Ваші данні не будуть передані 3-м особам
Контакти
м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50
office@kirdapartners.com.ua