м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50

Понеділок - П'ятниця
10:00 - 18:00

Прокласти маршрут
toggle menu

Авторське право

Яка головна зброя ХХІ століття? Це інформація, оскільки з її допомогою можна отримати владу, багатство та славу. Тому не дивно, що авторське право зараз на вагу золото. Для того, щоб правильно оформити авторські права та бути впевненим в їх недоторканності, зверніться в компанію Kirda & Partners у Львові.

Кому потрібно авторське право в Україні?

При створенні творів мистецтва, завжди існує ризик плагіату з метою наживи та боротьби за славу. Авторське право є цілою низкою правових норм, які є однією з форм захисту інтелектуальної власності.

Крадіжка авторського права може бути не тільки у сфері мистецтва, але й літератури та науки. Наприклад, вона зустрічається при написанні кандидатських та докторських робіт. Саме тому інтелектуальна власність повинна бути захищена. Авторське право застосовується в наступних ситуаціях:

  • Використання твору автора без його згоди;
  • Не вказаний автор;
  • Отримання прибутку сторонніми особами при використанні чужої інтелектуальної власності.

Отримати право на реєстрацію авторства можна відразу ж після створення нового твору. Це означає, що кожен житель країни після того, як написав музику або статтю, отримує права інтелектуальної власності на продукт.

В Україні є можливість реєстрації авторських прав. Вона не обов’язкова та здійснюється завдяки уповноваженій організації. Для того, щоб зареєструвати права на свій твір, необхідно звернутися до державної служби інтелектуальної власності.

Головна причина для цього – престиж. Коли особа заявляє про свої авторські права, це дає більше довіри до власника інформаційного продукту. Таким чином, автор демонструє, що не копіює чужі ідеї.

Тривалість цього права – все життя автора та ще сімдесят років після його смерті. Досить тривалий проміжок часу, за який плодами власника можуть користуватися його спадкоємці. А по закінченню терміну інтелектуальна власність стає суспільним надбанням.

Навіщо Вам потрібна допомога досвідчених юристів у Львові?

Для того, щоб заявити про свою власність, як автор, необхідне оформлення ряду юридичних документів. Особливо це важливо, якщо продукт має суттєву вартість. В такому випадку, конкуренти будуть намагатись заволодіти правами, доводячи в суді що саме вони є авторами та можуть використовувати інтелектуальну власність.

Але якщо у Вас є офіційне свідоцтво, то це буде дуже переконливим аргументом в тому випадку, якщо Вашою творчістю та ідеями спробують скористатися. Такий документ є незамінною деталлю під час судового спору. Тому Вам буде дуже корисною допомога досвідчених юристів, які допоможуть в оформленні документів.

Головне – це правильно скласти заяву. Термін розгляду такої заяви займає близько місяця. Та якщо в ньому будуть помилки, то пройти через процедуру потрібно буде ще раз. А це означає втрата дорогоцінного часу. А якщо доручити оформлення документів професіоналам Kirda & Partners у Львові, то це убезпечить Ваші ідеї, авторське право та прибуток.

Более детальную информацию вы можете узнать во время консультации – личной, по телефону, посредством переписки по электронной почте, Skype, Viber.
Безпека людей повинна бути вищим законом.

Замовити послугу
Введите ваше имя и телефон.
Мы в ближайшее время свяжемся с вами.
* Ваші данні не будуть передані 3-м особам
Контакти
м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 50
office@kirdapartners.com.ua